خانه | رویدادها
اخبار هایک ویژن
اخبار
عضویت در خبرنامه
دوربینهای 720TVL هایک ویژن، تجربه کیفیتی استثنایی در دنیای آنالوگ

شرکت هایک ویژن دوربین های 720TVL (سری PICADIS) ) را با بالاترین سطح کیفیت تصویری به دنیای آنالوگ معرفی نمود. هدف از طراحی این سری جدید از دوربین های آنالوگ، قدرت دادن به کاربران نظارتی برای دستیابی به بالاترین سطح کیفیت تصویر در دنیای آنالوگ بوده است.

 

تمامی این دوربین ها با استفاده از سنسور تصویر 1.3MP (1280x960) و کارایی فوق العاده ISP خود، می توانند تصاویری با کیفیت بسیار بالا (720 TVL) به کاربران ارائه دهند. پیکسل های (سلولهای تصویری)  این نوع دوربین ها، بیش از دو برابر پیکسل های CCD های 960H (976x582) می باشد که این امر به گرفتن تصاویر دقیق تر با هدف شناسایی و تعیین هویت کمک بسزایی می نماید.

 

ارتقاء کیفیت تصویر برداری در محیط کم نور

عملکرد فوق العاده در نورهای کم (low-light performance) یکی دیگر از ویژگی های برجسته دوربین 720 TVL می باشد. سرعت شاتر این دوربین ها، حتی در محیط هایی با نور ضعیف می تواند به (ms) 40 برسد که این مقدار دو برابر دوربین های آنالوگ عادی می باشد. تمامی این پیشرفت ها نهایتاً منجر به بهبود قابل توجه حساسیت دوربین به نور شده است. علاوه بر این با استفاده از فناوری کاهش دهنده نویز دیجیتال (Digital Noise Reduction)، کاربران قادر خواهند بود تا تصاویری با وضوح و کیفیت بالا در تاریکی نسبتاً مطلق دریافت نمایند.

 

 فناوری انحصاری EXIR، در دوربین های 720TVL

EXIR، نوآوری منحصر به فرد و اختصاصی هایک ویژن در زمینه فناوری IR می باشد که پیشرفته ترین سطح از مراقبت در شب را در دسترس کاربران خود قرار می دهد. در این فناوری با استفاده از LED های ساخت شرکت اسرام آلمان و عدسی اختراعی مستطیلی شکل هایک ویژن، راندمان و برد IR این دوربین ها ارتقاء یافته است به نحوی که در برخی مدل ها برد IR دوربین ها تا 80 متر نیز می رسد. در مدل های DS-2CE16C2P-IT3/IT5 و DS-2CE56C2P-IT3 از سری PICADIS نیز با استفاده از این فناوری، کیفیت تصویربرداری در هنگام شب بطور چشمگیری افزایش یافته که منجر شده است تا در حداقل نور، تصاویری با کیفیت بالا در دسترس کاربران قرار گیرد.

 

همچنین این دوربین ها علاوه بر دارا بودن ویژگی های فوق الذکر با امکاناتی نظیر فیلتر قطع مادون قرمز (IR cut filter)، فناوری جبران نور پس زمینه (BLC) و عملکرد موثر و کارآمد در شرایط مختلف آب و هوایی، بهترین گزینه برای کاربرانی است که به دنبال کیفیت بالا، قیمت مناسب و تکنولوژی روز هستند.