خانه | رویدادها
اخبار هایک ویژن
اخبار
عضویت در خبرنامه
دوربین “Panda” هایک ویژن برنده جایزه طراحی محصول Red Dot در سال 2012

شرکت هایک ویژن، پیشرو بازار محصولات و راه حل های نظارت تصویری در جهان مفتخر است اعلام نماید دوربین تحت شبکه مدل DS-2CD8464F-EI  هایک ویژن، برنده جایزه بین المللی red ot design در سال 2012 گردید. این مدل بطور خاص  با هدف نظارت تصویری برای منازل و دفاتر اداری طراحی گردیده و برای طراحی نوآورانه خود موفق به دریافت این جایزه گردید.

این مسابقه سالیانه توسط موسسه Zentrum Nordrhein Westfalen آلمان – بزرگترین و پرآوازه ترین مسابقه طراحی صنعتی جهان- برگزار می گردد. در  سال 2012، 1800 تولیدکننده و طراح، از 58 کشور مختلف با بیش از  4500 محصول از پیشرفته ترین محصولات جهان در این رقابت حضور داشتند. در این میان مدل پاندای هایک ویژن به واسطه طراحی منحصر به فرد و نوآورانه خود رتبه اول این مسابقات را به خود اختصاص داد.

دوربین پاندای هایک ویژن با امکان تنظیم زوایای مختلف دوربین، انعطاف پذیری لازم را برای تصویربرداری و نظارت دلخواه از محیط فراهم می آورد. همچنین با  با برد مادون قرمز تا 15 متر، این دوربین ها قادرند در محیط های بسیار کم نور تصاویری با وضوح بالا تهیه نمایند. ضمنا امکان انتقال داده ها به هر دو شکل با سیم و بدون سیم (Wi-Fi) توسط این دوربین امکان پذیر می باشد.